16784.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 86 p.+LXXX t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.