16816.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Mahler Ede: Beöthy Zsolt egyiptológiai gyűjteménye a budapesti királyi magyar tudományegyetemen. Bp., 1913, Franklin. Kopott, kicsit sérült papírkötésben.