16702.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Munkácsy Mihály képei. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kissé kopott vászonkötésben.