3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Szekfű Gyula: Állam és nemzet. Magyar Szemle Könyvei XII. Bp., 1942, Magyar Szemle Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.