1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
1916-dik évi országgyülési törvénycikkek. Elsőrangú szakférfiak közreműködése melllett jegyzetekkel, utalásokkal, és magyarázatokkal ellátta: Dr. Gaár Vilmos. Bp., 1917, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.