900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
Aranykönyv. Mesék, történetek. Szerk.: Hárs László. Komjáthy István. Csanády András, Rogán Miklós, Szecskó Tamás, Szőnyi Gyula, Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1957,Móra. Kiadói kopott félvászon-kötés, az utolsó lap és a hátsó szennylap hiányzik.