16961.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Aussereuropäische Erdteile. E. von Seydlitz'sche Geographie III. kötet. Breslau, 1927, Ferdinand Hirt. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval./ Linen-binding, with worn and spotty cover, in German language.