15536.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Meződy-Z. Szabó: Sopron: Egy város évszázadai. Bp., é.n. Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.