Dr. Kováts J, István: A keresztyénség és a társadalmi kérdések. Református egyházi könyvtár XVII. kötet. Debrecen, 1933, Magyar Református Egyház, Debrecen Sz. Kir. Város és Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata, Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos borítókkal
A Korán szemelvényekben. Ford., bev. és jegyz. ellátta Hollósi Somogyi József. (Bp. 1947.) Officina. 92 l. Officina könyvtár 90-91. Kiadói félvászon-kötésben.
Dr. Erdey Ferenc: Sacerdotium Aeternum. Lelkigyakorlatos elmélkedések a Budapesti Központi Szemináriumban 1939-1940-ben. Bp.,1940, Korda Rt. Átkötött félvászon-kötés.
P. Leonardus Goffine: Hand-postille oder Christkatholisches Unterrichts- und Erbauungsbuch für alle Sonn- und Felttage des Jahres. Münster, 1905, Aschendorff schen Buchhandlung. Korabeli félbőr-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, az elülső és hátsó szennylapon és elülső előzéklapon tollas, ceruzás bejegyzésekkel, a 225-240. oldalak fűzése laza, német nyelven.
/Half-leather-binding, with damaged spine, worn cover, with notices in the front and back flyleaf, and front smear-sheet, in German language.