1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Dr. Kováts J, István: A keresztyénség és a társadalmi kérdések. Református egyházi könyvtár XVII. kötet. Debrecen, 1933, Magyar Református Egyház, Debrecen Sz. Kir. Város és Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata, Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos borÃtókkal