17071.
329. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Ratzenhofer Gusztáv: A szociológiai megösmerés lényege. Fordította: Timár László. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.