17552.
330. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Alexandra Rachmanova: Halhatatlan szerelmes. Fordította: Wiesner Juliska. Bp.,é.n., Dante. Feket-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.