18553.
330. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
B. Eötvös József: A karthausi. I-II. kötet. (Egyben.) Regény. Bp.,1894, Ráth Mór. Tizenegyedik kiadás. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.