17553.
330. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Gárdonyi Géza: Az én falum I-II. kötet. Gárdonyi Géza munkái. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel. Az I. kötet 2719. számú példány, a II. kötet 2533. számú példány. Az I. kötet címlapján Gárdonyi Géza emlékbélyeggel.