Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1846523
10205
331
Vaszary jelzéssel: Fekvő férfi alak. Szén, papír, gyűrődéssel, felcsavarva, 70×90 cm 1836654
10206
331
50000
Vértes Marcell (1895-1961): Kutyasétáltatás, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 39×29 cm
1793624
10207
331
Vidéky Brigitta (1911-?): Virágos csendélet, olaj, karton, jelzett, fa keretben,35×45,5 cm 1845877
10208
331
Vidovits Iván (1965-): A kis növényhatározó. Olaj, vászon, jelzett, 74×66 cm
1845375
10209
331
Vörös jelzéssel: Vegetáció. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 39×28 cm
1790911
10210
331
Vrabély Alfréd (?-): Fokföldi ibolya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 38×48 cm
1845067
10211
331
Weber jelzéssel: Asztali csendélet, olaj, farost, díszes keretben, 13×18 cm 1793619
10212
331
Weinträger Adolf (1927-1987): Téli táj '53, akvarell, papír, jelzett, üvegezett díszes fa keretben, 26,5×38,5 cm 1776925
10213
331
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Mózes 1866. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, kis szakadásokkal, 55×37 cm
1806897
10214
331
1846803
10215
331
Würtz Ádám (1927-1994): karikatúra. Rézkarc, papír, jelzett, 30×19 cm 1776365
10216
331
Würtz Ádám László (1957-): Gépvilág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF