18770.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Ady Endre: A minden-titkok versei. Sajtó alá rendezte: Dr. Földessy Gyula. Bp., é.n.[1924?], Athenaeum. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, jó állapotban.