17397.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Alexandra Rachmanova: Házasság a vörös viharban. Egy orosz diáklány naplója. II. kötet. Fordította: Benedek Marcell. Bp.,é.n.,Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.