18551.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Babits Mihály: Irodalmi problémák. Bp.,1917, Nyugat. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, egyébként jó állapotban.