17381.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Karriérek sorozat 3 kötete, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Cholnoky Jenő: Nagy Tudósok; Amerika koronázatlan királyai. Karriérek Kiadóhivatala. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban