18773.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,84 EUR, 6,29 USD
Kiss József: Ünnepnapok. Bp., 1889, Révai, 125 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerinc felső része kopott.