18554.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Kosztolányi Dezső: A rossz orvos. (Kis regény. Bp.,1921, Pallas. Első kiadás. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés. Kosztolányi Dezső első regénye.