18673.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Polgár Géza: Örök fiatalok, akik látták a múltat. Bp.,1942, Dr. Vajna és Bokor. 16 egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.