17324.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Remekírók képes könyvtára 2 db: Garay János válogatott munkái, Berzsenyi Dániel Munkái. Bp.,1903-1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókban, Garay János kötetben a címkép szakadt, a lapok kissé foltosak.