18826.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Tóth Béla: Szájrul szájra. Budapest,(1895), Athenaeum, XVI+446+1 p. Első kiadás. Aranyozott egészvászon kötéseben, Gottermayer N. kötésben,