18582.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Vörösmarty minden munkái. Pest, 1864. Ráth Mór. 252 p. ( Az előszó és az első két oldal hiányzik!) Díszes, aranyozott egészvászon kötésben,