17345.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Wilde, Oscar: Vera. Az eszményi férj. [Bp.], é. n., Lampel (Wilde Oszkár összes művei). Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.