17314.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelme és kisebb költeményei. Magyarázó jegyzetekkel. Kiadja: Abafi Lajos. Bp.,1879, Aigner Lajos, (Wilckens F. C. és Fia-ny.) Nemzeti Könyvtár. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.