1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Kálmán Jenő: Sicc a Szaharában. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1963, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.