A 100 éves Fővárosi Vízművek. Összeállította: Dr. Nagy Lajos. Szerk.: Jancsár Péter. Bp., 1968, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Második változatlan kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal.
Cholnoky Jenő: A föld titkai 10 száma (5.,6.,7.,8.,9.,15.,16.,17.,18.,19.) Bp., 1930-1931, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, háromnak a hátsó borítója leszakadt, egyről hiányzik,
Roy Chapman Andrews: A sarkoktól az egyenlítőig. Fordította: Havas József. A világjárás hősei. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.
Cumania II. Ethnographia. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. Szerk.: Horváth Attila, Solymos Ede. Kecskemét, 1974, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 517 p. Kiadói papírkötés, néhol foltos, hullámos lapokkal, de alapvetően jó állapotban. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Cumania III. Historia. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. Szerk.: Horváth Attila. Kecskemét, 1975, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 469 p. Kiadói papírkötés. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 1200 példányban.
Cumania V. Ethnographia. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. Szerk.: Horváth Attila, Solymos Ede. Kecskemét, 1978, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 458 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 1110 példányban.
Cumania VI. Historia. Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Közleményei. Szerk.: Horváth Attila, Orosz László. Kecskemét, 1979, Bács-Kiskun Megyei Múzeumok Igazgatósága, (Petőfi Nyomda-ny.), 455 p. Kiadói papírkötés. Számos érdekes írással, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 1000 példányban.