Cholnoky Jenő: A Föld titkai II. kötet: Jégvilág. 67 kép és 14 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner, (Hornyánszky V.-ny.), 231 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
1911-1989 Vegyes úti könyv és prospektus tétel, 6 db: 1911 Die Städtischen Thermalbäder von Budapest. Bp.,1911, Druckerei der Haupt- u. Residenzstadt.,cca 1935 Győr. Bp., Pallas Nyomda.,1936 Genua. Olasz nyelvű úti prospektus, 1960 Circuits en autobus á Budapest, 1970 Fővárosunk Budapest, 1989Cseke László: Visegrád. Változó állapotban, az egyik borítója hiányzik és középen hajtásnyommal.