15658.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Fordította: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított gerinccel.