15041.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
Mittelholzer: Repülőgépen az Északi Sark felé. Fordította Dr. Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Dr. Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, a hátsó borító foltos.