17022.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Lester F. Ward: A haladás lelki tényezői. Fordította: Dr. Dienes Valéria. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.