17020.
331. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 200 HUF
5,84 EUR, 6,29 USD
Schwegler Albert: A bölcselet története. A Koebber-től átnézett és bővített tizenötödik kiadás után. Bp.,1912, Franklin, 557 p. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, foltos gerinccel, foltos címlappal és elülső előzéklappal, egyébként jó állapotban.