Német Harmadik Birodalom 1936A 5M Ag "Hindenburg" kontraszemen jelzett Ag keretben T:2
German Third Reich 1936A 5 Mark Ag "Hindenburg" in AG fram hallmark on suspension ring C:XF
Krause KM#86