Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1852811
10500
332
Ex libris - small-graphics
Aknay János (1949-) Őrangyal . Kőnyomat, papír. Jelzett. EA/II/VII 13 x 9 cm 1856445
10501
332
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Francisi Chorin. Klisé, papír, jelzés nélkül, 10×9 cm 1852809
10502
332
Ex libris - small-graphics
Józsa János (1936-2019): BÚÉK 1986. Linó, papír, Jelzett .8x15 cm, 1852805
10503
332
Ex libris - small-graphics
Józsa János (1936-2019): BÚÉK 1972. Linó, papír, Jelzett .11x11 cm,
1801216
10504
332
Ex libris - small-graphics
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Erotikus ex libris Koronthály Kálmán. Rézkarc, papír, jelzett, lapméret 16x24cm 1789735
10505
332
Ex libris - small-graphics
Kozma Lajos (1884-1948): Menyasszonytánc, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, kartonra ragasztva, 13×11 cm 1831238
10506
332
Ex libris - small-graphics
Lenkey Zoltán (1936-1983): Figura, rézkarc, papír, jelzett, 14,5×9,5 cm
1852764
10507
332
Ex libris - small-graphics
1973 Reich Károly grafikával díszített tiszteletjegy. Hajduszoboszló idegenforgalmi napok. Képeslap méret 4 db 1818052
10508
332
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Pornográf ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5×6 cm
1737892
10509
332
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993) és Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris ( 2 db), fametszet, papír, jelzett a metszeten, 9×7 cm (2×)
1852078
10510
332
Ex libris - small-graphics
Tichy Gyula (1879-1920): Ex kibris, linómetszet-papír 7,5x5 cm 1834321
10511
332
Ex libris - small-graphics
Foujita Tsugouharu (1886-1968): Szerelmespár. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 13×9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF