https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Werbungen Zahl der Lose: 49
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1856717
12479
332
0
1000
Advertisement
Andere Sammelgebiete
1984-1987 7 db hölgyeket ábrázoló reklámos kártyanaptár 1856548
12480
332
0
2000
Advertisement
Andere Sammelgebiete
1967-1995 29 db Lottó reklámos kártyanaptár, köztük hölgyek és erotikus is 1856592
12481
332
0
3200
Advertisement
Andere Sammelgebiete
1985 32 db hölgyeket ábrázoló erotikus kártyanaptár 1856573
12482
332
0
1600
Advertisement
Andere Sammelgebiete
1991-1994 15 db hölgyeket ábrázoló erotikus kártyanaptár 1853025
12483
332
0
2000
Advertisement
Andere Sammelgebiete
24 db régi főleg italcímke 1856666
12484
332
0
1600
Advertisement
Andere Sammelgebiete
cca 1940 Kamilloflor sampon hajtatlan doboza. 24x16 cm 1852835
12485
332
0
1200
Advertisement
Andere Sammelgebiete
11 db számolócédula, közte 5 db egyforma (HÉV, Mocznik mustár, Patyolat fonál, Royal vodka, Törley, Globus), közte sérült
Das Lot is nicht erreichbar
1852587
12486
332
0
1200
Advertisement
Andere Sammelgebiete
20 db madármotívumos szívargyűrű+ 4 db városmotívumos nagyméretű Derk de Vires szívargyűrű 1852590
12487
332
0
1200
Advertisement
Andere Sammelgebiete
1982-1986 9 db régi Szobi szörp és ital címke, 10x7 cm. 1856650
12488
332
0
1000
Advertisement
Andere Sammelgebiete
Freiwirth György műszaki fémkereskedő rúdsúly- és csősúlytáblázata
Das Lot is nicht erreichbar
1852202
12489
332
0
1000
Advertisement
Andere Sammelgebiete
cca 1930 Tanrend, a helyes világítás fontosságát bemutató reklámmal. Kis beszakadás a szélén. 28x22 cm,
Das Lot is nicht erreichbar
1130988
12490
332
0
400000
Advertisement
Andere Sammelgebiete
Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Footballers, Beauties etc.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse