Altes Testament Serie III. Josua und die erste Zeit der Richter; Die heilige Schrift in Bildern. Farbige Kunstpostkarten nach Originalen von Robert Leinweber. / series of 12 pre-1945 religious art postcards, Judaica
Nyomor. A Magyar Zsidó Irodalmi és Művészeti Bizottság kiadása / Misery. Judaica. Published by the Hungarian-Jewish Literature and Art Committee s: Szigeti Jenő + 1940 IX. Filprok Bélyegkiállítás Budapest (EB)
1944 Perhmannék levele Perhmann Sándor zsidó 101/328. század KMSZ-nek (közérdekű munkaszolgálatos) a rettegi munkatáborba / WWII Letter for a Jewish labor serviceman from his family to the labor camp of Reteag. Judaica + 12f Ga. (EK)
1942 Bielitz Sándorné levele férjének Bielitz Sándor úr zsidó 105/4. IV. sz. KMSZ-nek (közérdekű munkaszolgálatos) az orgoványi munkatáborba / WWII Letter for a Jewish labor serviceman to the labor camp of Orgovány. Judaica + 12f Ga.
1943 Vértesi István zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) levele édesanyjának özv. Vértesi Béláné úrnőnek. m. sz. F 274. / WWII Letter of a Jewish labor serviceman to his mother. Judaica (EK)
1942 Bokor István zsidó KMSZ (közérdekű munkaszolgálatos) levele feleségének Bokor Istvánné úrhölgynek. M. kir. 109/8 tábori munkás század m. sz. 113/112. / WWII Letter of a Jewish labor serviceman to his wife. Judaica (fa)