21284.
332. Gelaufene Fernauktion
Ungarn
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Tihany, látkép, apátsági templom és kolostor, villa. Kiadja Mérei Ignác Keszthelyen 620. sz. 1909. (felületi sérülés / surface damage)
T2/3