Tolnai Simon: A bűvészet könyve I-II. (Egybekötve) Tóth Béla előszavával. Bp.,1898, Kosmos Műintézet, XXIII+190+2+56 p. Harmadik kiadás. Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos, borítóval, az elülső borítón a címke sérült, de belül jó állapotban.
Ady Lajos: Ady Endre. (Bp.), 1923, Amicus, (Pápai Ernő-ny.), 1 t. (címkép, Székely Aladár Ady-fényképe) + 245 + 3 p. + 12 t. (fotók). Első kiadás. Oldalszámozáson belül egy egész oldalas térképpel is illusztrált. Korabeli szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, kopott aranyozással. Első kiadás. Számozott (1000/638.) példány.
Sislay József: Habsburg Rudolf tragédiája Vetsera Máriával. Szekszárd,1991, Babits-Magyar Amerikai Kiadó Rt. Kiadói műbőr-kötés. A szerző által dedikált.
Csáki Judit: Alföldi színháza. Öt nemzeti év. Bp.,2013, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Csáki Judit és Alföldi Róbert által dedikált.