Hungarian Modernism 1900-1950. Selection from the Kieselbach Collection. Bp.,1999, Kieselbach Gallery. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban./ Linen-binding, in paper cover, in English language.
Dr. Oberfrank Ferenc-Rékai Jenő: Drágakövek. Bp.,1984, Műszaki. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a címlapon ajándékozási sorokkal, jó állapotban. Az egyik szerző, Dr. Oberfrank Ferenc által aláírt.
Ernst von Bassermann-Jordan: Uhren. Ein handbuch für Sammler und Liebhaber. Bibliothek für Kunst und Antiquitatensammler. Band 7. Berlin, 1920, Carl Schmidt&Co. Második kiadás. Német nyelven. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
1930 Moderne Bauformen. 1930. Junius. XXIX. évf. 6. szám. Stuttgart, Julius Hoffmann. Számos fotóval illusztrált. Német nyelven. Papírkötés, szakadt borítóval. Benne 2 reklámlappal.
William Wheeler: Art nouveau decorative flowers after the plates by M. P. Verneuil. Selection and commentary by William Wheeler. Paris, 1996, L'Aventurine. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Szántó Tibor: A betű I-II. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Regényi Krisztián et al.: Művészeti zseblexikon. Festmény összesítő regiszter 1892-1996. Keszthely, 2000, Műszaki Szövetkezet. Félvászon kötésben, jó állapotban.