Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 138
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1851584
16674
332
Books: Architecture, Art
B. Bobrovszky Ida: A XVII. századi mezővárosok iparművészete. (Kecskemét, Nagykőrös, Debrecen.) Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel. 1819679
16675
332
Books: Architecture, Art
Amerigo Tot kiállítása. Tihany, 1969, Tihanyi Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
1791986
16676
332
Books: Architecture, Art
1812283
16677
332
Books: Architecture, Art
Dr. Kádár Zoltán: Fáy Aladár élete és művészete. Bp.,1998,Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1800652
16678
332
Books: Architecture, Art
Ernst Múzeum kiállítása VI. Francia Impresszionisták (Manet) és Herman Lipót gyűjteményes kiállítása. Bp., 1912, Ernst Múzeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 1800342
16679
332
Books: Architecture, Art
Cherbuliez Viktor: Művészet és természet, Bp., 1893 Magyar Tudományos Akadémia kiadása, Kiadói egészvászon sorozatkötésben. 1831377
16680
332
Books: Architecture, Art
1959-1980 A Műcsarnok 5 db kiállítási katalógusa:
Domanovszky Endre (1959), Kilencek (1968), Barcsay Jenő - A szentendrei mozaik (1970), Paul Klee (1976), Szabó Vladimir (1980). Változó állapotban.
1800491
16681
332
Books: Architecture, Art
1800714
16682
332
Books: Architecture, Art
Eva Besnyő 'n halve eeuw werk. 1982, Feministische Uitgeverij Sara. + kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 1831457
16683
332
Books: Architecture, Art
2004-2009 Volksbank Galéria kiállítási katalógusai, 4 db: Aba-Novák Vilmos emlékkiállítása (2004), Simon György János emlékkiállítása (2006), Tájreneszánsz. Száz év klasszikus és kortárs tájértelmezése (2008), Arc-kép, Éngond...(2009). Jó állapotban. 1854803
16684
332
Books: Architecture, Art
Bárányné Oberschall Magda: Régi magyar vasművesség. Officina Képeskönyvek 29. Bp.,1941, Officina, 43+5 p.+32 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói kartonált papírkötés, megerősített vászon gerinccel, jó állapotban. 1854801
16685
332
Books: Architecture, Art
dr. Bíró Béla: Művészeti alkotások. Bp., 1939 Szent István társ. Félvászon kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF