Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 138
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1852719
16698
332
Books: Architecture, Art
Zichy Mihály által illusztrált könyv:
Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval.
1857072
16699
332
Books: Architecture, Art
Sümegi György: Kép Szó. Képzőművészek 1956-ról. Bp., 2004. Polg Art.
1821345
16700
332
Books: Architecture, Art
Morvay Győző-Gerecze Péter: A képzőművészetek története. Ifjúsági Könyvtár IV. Bp.,1900,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban. 1835428
16701
332
Books: Architecture, Art
1980-1988 4 db művészeti kiállítási katalógus: Czóbel Béla, Csók István, Fényes Adolf, Schaár Erzsébet gyűjteménye 1836918
16702
332
Books: Architecture, Art
Munkácsy Mihály képei. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kissé kopott vászonkötésben. 1830519
16703
332
Books: Architecture, Art
Az iparművészet könyve. I. kötet. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából szerkeszti Ráth György. Bp.,1902-1912, Athenaeum, 1 t.(címkép)+VII+532 p.+ XCI t. melléklet (ebből 2 kétlapos, 3 kihajtható, 8 színes); Gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kis kopásokkal
1837023
16704
332
Books: Architecture, Art
Dürer Apokalipszis. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1786907
16705
332
Books: Architecture, Art
Szacsvay Éva: Üvegképek. Catalogi Musei Ethnographiae. Bp.,1996, Néprajzi Múzeum-Vízió Művészeti Alkotóközösség. Kiadói papírkötésben. 1813735
16706
332
Books: Architecture, Art
Dáblin No. 5. Szombathely, 2003. 06.16. Bloomsday. Szerk.: Tóth Yoka Zsolt. Szombathely, 2003. Kiadói félvászon-kötésben. Megjelent 250 példányban, 51-től sorszámozva. Számozatlan példány. 1813535
16707
332
Books: Architecture, Art
Lukovszky Ilona: Bőrmívesség. Kaptár. Bp.,1986, Múzsák. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. 1775690
16708
332
Books: Architecture, Art
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp.,(1934), Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen. 1775709
16709
332
Books: Architecture, Art
Ókori hitéleti és művészeti régiségek képgyüjteménye. Segédkönyv a történelem és irodalom szemléltető taníiásához. A középiskolás és hasonló foku fiu- és leányiskolák számára s magánhasználatra. Szerk Polgár György. 715 ábrával. Miskolcz, 1896. Lővy József, V+206 p. 26. oldaltól gazdag képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval,laza fűzéssel, a címlapon névbejegyzéssel, névbélyegzővel, a hátsó kötéstábla belsején jegyzettel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF