Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 57

17095.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
Schürger Rezső: A mixer, coctail-, bár- és kávéházi italok kézikönyve, Bp., 1929, Pax kiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval
17096.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,49
9,14
A jó házikonyha. A sűtés-főzés tudományának új kódexe. Összeállította bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp, é.n., Singer és Wolfner Rt. Kilencedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
17097.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Dr. Páter Béla: Csodahatású gyógynövények. Magyar Nép Könyvtára. 51. sz. Cluj(Kolozsvár),1936, Minerva. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel, néhány ceruzás aláhúzással
17098.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
A Britannia Szálloda diétás konyhája. Bp.,én.(cca 1920-1930),Korvin Testvérek-ny., 61+3 p. Szövegközti képanyaggal, közte a Britannia Szálló belső teréről. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, foltos.
17099.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
Varró Aladár Béla: Arc- és testápolás gyógynövényekkel. Új gyógymódok és receptek. Bp.,1938, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel, foltos.
17100.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Rézi néni: Szegedi Szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1913, Athenaeum, 484 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, kijáró lapokkal, pár lap széle szakadozott, rossz állapotban.
17101.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp., 1936., [Petőfi Irodalmi Vállalat], 832 p. + 7 t. (két oldalas) + 61 p. Szövegközti illusztrációkkal. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlappal és címképpel.
17102.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
16
Házi cukrászat és befőttek könyve. Összeállította Sárosi Bella. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap- és Könyvkiadó-vállalat,(Globus-ny.), 166+10 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy helyen aláhúzással, és bejelelölésekkel.
17103.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
14
Komsa Anna: Kipróbált szakácskönyve. Oradea (Nagyvárad), 1928, Sonnenfeld Adolf Rt. Grafikai Műintézete, 272 p. Második kiadás, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, foltos, kopott borítóval, a szennylapok foltosak, a hátsó szennylapon és az utolsó oldalon ceruzás jegyzettel,
17104.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
10
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Buenos Aires,1954, Kárpát, 592+2 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a gerince sérült, javított, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van. Emigráns kiadás!
17105.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1941. Váncza és társa. Tizenhetedik kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott papírborítóval, az utolsó lap foltos.
17106.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF