Dr. Páter Béla: Csodahatású gyógynövények. Magyar Nép Könyvtára. 51. sz. Cluj(Kolozsvár),1936, Minerva. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel, néhány ceruzás aláhúzással
A Britannia Szálloda diétás konyhája. Bp.,én.(cca 1920-1930),Korvin Testvérek-ny., 61+3 p. Szövegközti képanyaggal, közte a Britannia Szálló belső teréről. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, foltos.
Rézi néni: Szegedi Szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1913, Athenaeum, 484 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, kijáró lapokkal, pár lap széle szakadozott, rossz állapotban.
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp., 1936., [Petőfi Irodalmi Vállalat], 832 p. + 7 t. (két oldalas) + 61 p. Szövegközti illusztrációkkal. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlappal és címképpel.
Házi cukrászat és befőttek könyve. Összeállította Sárosi Bella. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap- és Könyvkiadó-vállalat,(Globus-ny.), 166+10 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy helyen aláhúzással, és bejelelölésekkel.
Komsa Anna: Kipróbált szakácskönyve. Oradea (Nagyvárad), 1928, Sonnenfeld Adolf Rt. Grafikai Műintézete, 272 p. Második kiadás, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, foltos, kopott borítóval, a szennylapok foltosak, a hátsó szennylapon és az utolsó oldalon ceruzás jegyzettel,
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Buenos Aires,1954, Kárpát, 592+2 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a gerince sérült, javított, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van. Emigráns kiadás!
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1941. Váncza és társa. Tizenhetedik kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott papírborítóval, az utolsó lap foltos.