15829. 332. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
1 200 HUF
0 HUF
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante, 492 p. térkép nélkül. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben,
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor