15012.
332. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Fordította és bevezetéssel ellátta: Zigány Árpád. Bp.,én.,Magyar Kereskedelmi Közlöny, 568 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.