Iparosok olvasótára I-X. kötet egybe kötve. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp.,1903-1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Gottermayer féle kopott egészvászon-kötésben. Több egészoldalas és kihajtható táblával. Benne, többek között a világkiállítás kihajtható helyszínrajzával és más érdekességekkel
Bánki Donát: Energia-átalakulások folyadékokban. Bevezetés a hydrogépek, kompresszorok, gőzturbinák és aeroplánok gépszerkezettanába. Bp., 1916, Franklin, XII+455 p. Átkötött félvászon-kötés, rossz állapotban, javított gerinccel, kopott borítóval, ceruzás jegyzetekkel.+ Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia és a fémek technológiája. II. kötet. A külső erők hatása a szilárd anyagok mecha...
Ferenczy Emil: Asztalosipar. Ipari szakkönyvtár 36-38. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 301 p. Javított félvászon-kötés, a gerince javított, a hátsó borító pótolt, belül jó állapotban.
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az egyik ábrát kitépték.