18518.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
100 HUF
Gerolamo Rovetta: A nagyravágyás átka. Bp, 1905, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.