18756.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Kemenes Ferenc vegyes költeményei. Veszprém, 1901, Egyházmegyei Könyvnyomda. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel.