18814.
333. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Második népies kiadás. Bp.,1887, Athenaeum. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, a cÃmlap, az elülsÅ‘ elÅ‘zéklap és a cÃmkép kijár.